Fundusze Norweskie

 

Firma LEDBERG realizuje projekt współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 w ramach Schematu małych grantów dla przedsiębiorczych kobiet programu „Rozwój Przedsiębiorczości i Innowacje”, pod tytułem: Innowacyjna lampa LED QUANTUM do zastosowań przemysłowych.

Projekt polega na opracowaniu projektu oprawy oświetleniowej LED QUANTUM do zastosowań przemysłowych wraz z prototypem oraz na wdrożeniu oprawy LED QUANTUM do produkcji przez firmę LEDBERG. Projekt jest realizowany we współpracy z partnerem z Norwegii – firmą Perfect Connection ANS – który świadczy usługi doradcze w celu sprawnej realizacji projektu oraz zwiększenia konkurencyjności firmy LEDBERG poprzez wzrost kompetencji i wiedzy właścicielki firmy LEDBERG w zakresie wdrażania nowych produktów, budowania sieci dystrybucyjnej, nawiązywania współpracy międzynarodowej.

Projekt jest realizowany w obszarze tematycznym Technologie przyjazne środowisku.

Całkowita wartość projektu: 1 005 710 PLN

Maksymalna kwota dofinansowania: 143 740,68 EUR

Okres realizacji projektu – od 16.08.2021 do 17.02.2023

Więcej informacji na temat Norweskiego Mechanizmu Finansowego https://eeagrants.org/

Zakończenie I etapu realizacji projektu

Pragniemy poinformować, że w grudniu 2021 zakończył się I etap realizacji projektu. Została opracowana dokumentacja techniczna oraz powstał prototyp oprawy oświetleniowej LED QUANTUM.