Oświetlenie biurowe LED

Oświetlenie biurowe LED AXION to niskie rachunki za energię elektryczną i doskonały styl Twojego biura.

""85</li

  •  wysoka wydajność świetlna LED (do 184 lm/W)
  •  długa żywotność (min. 80 000 godz.)
  •  moc:  100W / 80W / 72W / 50W / 35W
  •  temperatura barwowa:  4000 K / 5000 K
  • długość oprawy:  2980 mm /1984 mm / 1504 mm / 1004 mm
  •  napięcie AC 230 V
  •  pyłoszczelność i bryzgoszczelność (IP54)
  •  wbudowany system zasilania
  •  klosz lampy LED:  przezroczysty lub mleczny
  • korpus: aluminium anodowane (kolor szary, biały, czarny)

 

Skontaktuj się z nami.Zrobimy projekt oświetlenia biura za darmo!

Oświetlenie biurowe LED – dobór optymalnej temperatury barwowej światła

Temperatura barwowa emitowanego światła wpływa na aktywność i koncentrację osób znajdujących się w pomieszczeniu. Jeśli wynosi ona mniej niż 3000 kelwinów otrzymujemy światło o ciepłej barwie (żółte światło). Takie światło relaksuje i wprowadza w stan odprężenia. Z kolei światło o temperaturze barwowej powyżej 6000 kelwinów to białe światło z dużym udziałem niebieskiego. Jest to światło wyjątkowo chłodne, dlatego znajduje zastosowanie tylko w nielicznych biurach.

 

Za optymalną temperaturę barwową światła do biur jest uznawana temperatura pomiędzy 4000K a 5000K.  Producent oświetlenia LED LEDBERG oferuje oprawy oświetleniowe LED AXION do zastosowań biurowych w temperaturach barwowych 4000 K i 5000 K. Wskaźnik oddawania barw Ra wynosi 85. Oświetlenie biurowe LED AXION nie tylko jest całkowicie bezpieczne, ale również sprawia, że kolory oświetlonych przedmiotów są bardziej naturalne i przyjemne dla oczu. Bezpieczeństwo opraw oświetleniowych LED AXION zostało potwierdzone certyfikatem fotobiologicznym i atestem PZH.

 

Wysoka skuteczność świetlna opraw biurowych LED AXION – większa oszczędność energii elektrycznej

Oprócz wysokiej jakości emitowanego światła, biurowe lampy LED AXION cechują się wysoką skutecznością świetlną – do 70% większą w porównaniu do tradycyjnych rozwiązań. Skuteczność świetlna diod LED zastosowanych w oprawach LED AXION wynosi 184 lm/W. Dzięki tak wysokiej skuteczności do uzyskania tego samego poziomu natężenia oświetlenia potrzeba mniejszej ilości źródeł światła, niż w przypadku innych opraw oświetleniowych. Oznacza to więc oszczędność energii bez ryzyka pogorszenia jakości światła. Dodatkowo żywotność oprawy oświetleniowej LED AXION wynosi min. 80 000 godzin, co oznacza ponad dziewięć lat ciągłej pracy.

Szybki montaż opraw biurowych LED AXION

Dopracowany system mocowań opraw oświetleniowych AXION pozwala przymocować oprawę bezpośrednio pod sufitem oraz zwiesić oprawę na linkach na zadanej wysokości. Wysokość zawieszenia opraw oświetleniowych można regulować w zależności od wysokości sufitów. Przy niskich pomieszczeniach jest zalecany montaż bezpośrednio pod sufitem.Oprawy biurowe LED AXION mają wbudowany system zasilania OSRAM i są podłączane bezpośrednio do sieci 220 – 240V. Dzięki temu montaż opraw jest szybki i łatwy zarówno w nowych obiektach, jak i podczas wymiany oświetlenia starego typu na oprawy LED. Wystarczy odłączyć starą oprawę oświetleniową, a na jej miejsce podłączyć oprawę LED AXION.

oświetlenie biurowe LED wiszące

Idealny design Twojego biura. Czarne, białe i szare oprawy oświetleniowe LED AXION

Oprawy biurowe LED AXION idealnie sprawdzają się w nowoczesnych biurach, gdzie ważna jest nie tylko doskonała jakość światła, ale również estetyka i design opraw. Korpus oprawy jest wykonany z aluminium. Lampy LED AXION są dostępne w kolorze szarym, białym i czarnym, co pozwala idealnie dopasować oświetlenie do designu biura.

 

 

 

Copyright 2015-2019 by LEDBERG