PRZESŁANIE

OCHRONA ŚRODOWISKA


 

Przesłanie firmy LEDBERG – ochrona środowiska

Dbamy nie tylko o najwyższe standardy produkcyjne i jakość naszych produktów, ale również skupiamy się na aspektach ekologicznych prowadzonej przez nas działalności. Stworzyliśmy produkt, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego nie tylko pod względem formalnym, ale również spełnia szersze oczekiwania odbiorców świadomych ekologicznie. Produkowane przez nas oświetlenie LED pomaga zaoszczędzić energię, redukuje emisję CO2, nie zawiera rtęci ani innych substancji szkodliwych. Ochrona środowiska naturalnego jest jednym z naszych priorytetów. Dbamy o to, żeby nasze produkty nie wywierały szkodliwego wpływu na otoczenie.

Produkty oświetleniowe firmy LEDBERG posiadają certyfikaty RoHS. Oznacza to, że nie zawierają one żadnych szkodliwych dla środowiska i człowieka substancji. Bierzemy odpowiedzialność za środowisko naturalne i za zmniejszenie wpływu na nie w naszym najbliższym otoczeniu.

Znakiem rozpoznawczym opraw oświetleniowych produkcji firmy LEDBERG jest najwyższa precyzja, staranność wykonania i niezawodność. Zmieniając stare oświetlenie na lampy LED firmy LEDBERG nie tylko oszczędzasz na rachunkach za prąd, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego. Zadbajmy wspólnie o naszą planetę!

 

LEDBERG ochrona środowiska