PRODUCENT LAMP LED

LEDBERG – polski producent lamp LED

Firma LEDBERG jest jednym z wiodących producentów profesjonalnego oświetlenia LED w Polsce. Charakteryzuje się wysokim tempem innowacji i rozwoju, dlatego wywiera znaczący wpływ na trendy kreujące zmiany technologiczne na rynku oświetleniowym. W procesie produkcji wykorzystujemy najlepsze polskie i europejskie komponenty, co gwarantuje niezawodność i najwyższą jakość opraw oświetleniowych LEDBERG. Ściśle współpracujemy z czołowymi ośrodkami badawczymi oraz firmą OSRAM, dzięki czemu wspólnie opracowujemy najnowsze rozwiązania technologiczne LED. LEDBERG to polski producent lamp LED dla przemysłu, sklepów, supermarketów, biur, obiektów użyteczności publicznej, szkół, szpitali, galerii handlowych, obiektów sportowych, hoteli i innych obiektów.

Założenia konstrukcyjne opraw oświetleniowych projektowanych i produkowanych przez LEDBERG uwzględniają przede wszystkim energooszczędność, ergonomię, ekologiczność i wysoką skuteczność świetlną. Stosowana przez nas zasada eko-projektowania systemów oświetleniowych pozwala na wygenerowanie znacznych oszczędności energii elektrycznej. Dlatego zwrot inwestycji następuje w bardzo szybkim czasie.

Profesjonalne systemy oświetlenia LEDBERG są dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Nasi specjaliści dobiorą nie tylko odpowiednią ilość punktów świetlnych i ich rozmieszczenie, ale również dopasują optymalną barwę światła. LEDBERG jest miejscem spotkań dla architektów, projektantów wnętrz i innych osób zainteresowanych profesjonalnymi rozwiązaniami oświetleniowymi.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą wyczerpujących informacji na temat firmy i jej oferty.


Niskie zużycie energii opraw oświetleniowych LED firmy LEDBERG

Obecnie LED jest najbardziej energooszczędnym źródłem światła. Lampy LED są dziesięciokrotnie bardziej energooszczędne od tradycyjnych żarówek oraz trzykrotnie – od innych  energooszczędnych źródeł światła.

LEDBERG producent lamp LED

Zgodnie z unijną dyrektywą 2010/30/UE klasy efektywności energetycznej przyporządkowane są skali złożonej z liter od A do G. Klasa A umieszczana na zielonym pasku oznacza urządzenie najbardziej efektywne, a klasą G umieszczana na czerwonym pasku najmniej efektywne. Wyznacza się je ze stosunku rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii przez tego typu urządzenia określonego odpowiednimi przepisami. Oświetlenie LED firmy LEDBERG całkowicie spełniają wymogi unijnej dyrektywy, ponieważ charakteryzują się najwyższą efektywnością energetyczną A.


Oprawy oświetleniowe LED – długa żywotność i niezawodność

LEDBERG to polski producent lamp LED i oficjalny partner OSRAM.

Oprawy oświetleniowe LED firmy LEDBERG zostały wyprodukowane w oparciu o technologię LED z wykorzystaniem diod OSRAM, które charakteryzują się najwyższą jakością i najbardziej optymalną wydajnością świetlną.

Żywotność diod LED wynosi ponad 100 000 godzin, co gwarantuje ponad 11 lat ciągłej pracy (24 godziny na dobę).

Żywotność lampy LED jest kilkakrotnie dłuższa niż w przypadku lamp fluorescencyjnych (świetlówek) i innych tradycyjnych źródeł światła.

W porównaniu z innymi źródłami światła LED ma bardzo niską awaryjność, dlatego oprawy oświetleniowe LED firmy LEDBERG praktycznie nie wymagają konserwacji podczas całego okresu pracy.

Lampa przemysłowa LED AXION znajduje szerokie zastosowanie w obiektach przemysłowych ze względu na długą żywotność i wysoką wydajność świetlną.

LEDBERG – producent oświetlenia LED