Producent oświetlenia LED – LEDBERG

Producent oświetlenia LED

LEDBERG jest jednym z wiodących producentów profesjonalnego oświetlenia LED w Polsce. W procesie produkcji wykorzystujemy najlepsze polskie i europejskie komponenty, co gwarantuje niezawodność i najwyższą jakość opraw oświetleniowych LEDBERG. Ściśle współpracujemy z czołowymi ośrodkami badawczymi oraz firmą OSRAM, z którymi wspólnie opracowujemy najnowsze rozwiązanie technologiczne,  w wyniku których powstają nowoczesne i energooszczędne lampy LED. LEDBERG jako producent oświetlenia LED gwarantuje niezawodność i wysoką jakość swoich produktów oświetleniowych.

Ciągle udoskonalamy nasze produkty wykorzystując najnowsze światowe rozwiązania technologii LED i sterowania oświetleniem, przede wszystkim sterowanie DALI. Nasze rozwiązania technologiczne i techniczne pozwalają uzyskać wymierne korzyści, których oczekują od nas zarówno wymagający partnerzy, jak i klienci.

Dlaczego warto wybrać lampy LED AXION?

Lampy liniowe LED z aluminium
lampy LED na linkach
Lampy LED aluminiowe

Oprawa  AXION firmy LEDBERG jest innowacyjnym produktem oświetleniowym, ponieważ została opracowana z wykorzystaniem najnowszej technologii LED. Dzięki zastosowanej technologii LED oprawa oświetleniowa wyróżnia się nie tylko bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej, ale również estetycznym wyglądem.  Lampy LED AXION są przeznaczone do  wymiany starszego typu oświetlenia (przede wszystkim świetlówki fluorescencyjne, żarówki, lampy  fluorescencyjne oraz inne oprawy oświetleniowe).  Rewolucyjna technologia rozprowadzenia światła powoduje jego optymalną dystrybucję, dzięki czemu światło nie jest marnowane. Modułowa konstrukcja oraz różne długości opraw AXION pozwalają zaprojektować system oświetlenia dla każdego pomieszczenia. Lampy naszej produkcji dają możliwość wykorzystania inteligentnego systemu sterowania oświetleniem DALI, dzięki czemu zużycie energii elektrycznej jest jeszcze niższe.

Producent oświetlenia LED LEDBERG maksymalnie wykorzystuje wszystkie zalety najnowszej technologii LED, dzięki czemu LEDBERG stworzy profesjonalne lampy LED o doskonałej skuteczności świetlnej (wysokie natężenie światła przy najniższym zużyciu energii), wydłużonym czasie eksploatacji i niskiej awaryjności.

Producent oświetlenia LED do zastosowań profesjonalnych

LEDBERG jako producent oświetlenia LED może zapewnić najlepszą jakość produktów i usług, ponieważ profesjonalne systemy oświetlenia LEDBERG są dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Nasi specjaliści dobiorą nie tylko odpowiednią ilość punktów świetlnych i ich rozmieszczenie, ale również dopasują optymalną barwę światła.

Ważnym aspektem jest to, że światło emitowane przez lampy produkcji LEDBERG jest nie tylko przyjemne dla oczu, ale jest całkowicie bezpieczne dla użytkowników (potwierdzone badaniami fotobiologicznymi i atestem higienicznym). Jest to szczególnie ważne przy doborze opraw oświetleniowych do obiektów, w których stale przebywają ludzie, przede wszystkim w biurach, sklepach, galeriach handlowych, szkołach, szpitalach.

Lampy LED AXION idealnie nadają się do zastosowania w pomieszczeniach o wysokich wymaganiach co do jakości światła, a w szczególności:

  • hale produkcyjne i remontowe
  • pawilony handlowe, sklepy, supermarkety
  • przejścia podziemne i inne ciągi ruchu pieszego
  • szkoły, przedszkola, szpitale, urzędy
  • biura i gabinety, oświetlenie biurowe LED

Leasing na oświetlenie LED

Przygotowaliśmy propozycję finansowania zakupu lamp LED poprzez leasing, ponieważ taka forma finansowania jest coraz bardzie popularna wśród inwestorów. Oszczędności wynikające z zastosowania opraw LED są wyższe niż opłaty leasingowe, więc pierwsze korzyści finansowe dla inwestora pojawiają się już w momencie uruchomienia instalacji. Leasing na oświetlenie LED

Producent oświetlenia LED

Producent oświetlenia LED LEDBERG proponuje następujące rozwiązania oświetleniowe: