Producent oświetlenia LED – LEDBERG

Producent oświetlenia LED

Firma LEDBERG jest jednym z wiodących producentów profesjonalnego oświetlenia LED w Polsce. W procesie produkcji wykorzystujemy najlepsze polskie i europejskie komponenty, co gwarantuje niezawodność i najwyższą jakość opraw oświetleniowych LEDBERG. Ściśle współpracujemy z czołowymi ośrodkami badawczymi oraz firmą OSRAM, z którymi wspólnie opracowujemy najnowsze rozwiązanie technologiczne,  w wyniku których powstają nowoczesne i energooszczędne lampy LED. LEDBERG jako producent oświetlenia LED gwarantuje niezawodność i wysoką jakość swoich produktów oświetleniowych.

Dlaczego warto wybrać lampy LED AXION?

Oprawa  AXION firmy LEDBERG jest innowacyjnym produktem oświetleniowym. Dzięki zastosowanej technologii LED oprawa oświetleniowa wyróżnia się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej, profesjonalną jakością oraz  kompaktowym i estetycznym wyglądem.  Lampy LED AXION są przeznaczone do  wymiany starszego typu oświetlenia (świetlówki fluorescencyjne, żarówki , lampy  fluorescencyjne oraz inne oprawy oświetleniowe).  Rewolucyjna technologia rozprowadzenia światła powoduje jego optymalną dystrybucję. Modułowa konstrukcja oraz różne długości opraw AXION pozwalają zaprojektować system oświetlenia dla każdego pomieszczenia. Lampy naszej produkcji dają możliwość wykorzystania inteligentnego systemu sterowania oświetleniem DALI.

Producent oświetlenia LED LEDBERG maksymalnie wykorzystuje wszystkie zalety najnowszej technologii LED. Dzięki temu LEDBERG stworzy profesjonalne lampy LED o doskonałej skuteczności świetlnej (wysokie natężenie światła przy najniższym zużyciu energii), wydłużonym czasie eksploatacji i niskiej awaryjności.

Zastosowania

LEDBERG jako producent oświetlenia LED może zapewnić najlepszą jakość produktów i usług. Profesjonalne systemy oświetlenia LEDBERG są dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Nasi specjaliści dobiorą nie tylko odpowiednią ilość punktów świetlnych i ich rozmieszczenie, ale również dopasują optymalną barwę światła.

Ważnym aspektem jest to, że światło emitowane przez lampy produkcji LEDBERG jest całkowicie bezpieczne i przyjemne dla oczu (potwierdzone badaniami fotobiologicznymi i atestem higienicznym). Jest to szczególnie ważne przy doborze opraw oświetleniowych do obiektów, w których stale przebywają ludzie (biura, sklepy, galerię handlowe, szkoły, szpitale i inne).

Lampy LED AXION idealnie nadają się do zastosowania w pomieszczeniach o wysokich wymaganiach co do jakości światła, a w szczególności:

  • hale produkcyjne i remontowe
  • pawilony handlowe, sklepy, supermarkety
  • przejścia podziemne i inne ciągi ruchu pieszego
  • szkoły, przedszkola, szpitale, urzędy
  • biura i gabinety, oświetlenie biurowe LED

Czytaj więcej… Skontaktuj się z nami

Leasing na oświetlenie LED

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy  propozycję finansowania zakupu lamp LED poprzez leasing. Oszczędności wynikające z zastosowania opraw LED są wyższe niż opłaty leasingowe, więc pierwsze korzyści finansowe dla inwestora pojawiają się już w momencie uruchomienia instalacji. Leasing na oświetlenie LED

Producent oświetlenia LED

Producent oświetlenia LED LEDBERG proponuje następujące rozwiązania oświetleniowe: