LINIOWE LAMPY LED AXION


Lampy LED, oprawa oświetleniowa LED aluminiowa
 •  wysoka wydajność świetlna LED (do 207 lm/W)
 •  długa żywotność (min. 100 000 godz.)
 •  moc:  100W / 80W / 72W / 50W / 35W
 •  temperatura barwowa: 3000 K / 4000 K / 5000 K /6500K
 •  długość oprawy:  2980 mm / 2474 mm / 1984 mm / 1504 mm / 1004 mm
 •  napięcie AC 230 V
 •  pyłoszczelność i bryzgoszczelność (IP54)
 •  wbudowany system zasilania
 •  klosz lampy LED:  przezroczysty lub mleczny
 •  sterowanie DALI – opcja
 •  niskie koszty eksploatacji

Liniowa oprawa LED AXION firmy LEDBERG jest innowacyjnym produktem oświetleniowym. Dzięki zastosowanej technologii LED oprawa oświetleniowa wyróżnia się bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej, profesjonalną jakością oraz  kompaktowym i estetycznym wyglądem. Lampy LED AXION są przeznaczone do  wymiany starszego typu oświetlenia, a mianowicie świetlówek fluorescencyjnych, żarówek, lamp  fluorescencyjnych oraz innych opraw oświetleniowych.  Rewolucyjna technologia rozprowadzenia światła powoduje jego optymalną dystrybucję, ponieważ jest to szczególnie ważne pod względem optymizacji zużycia energii. Z kolei modułowa konstrukcja oraz różne długości opraw AXION pozwalają zaprojektować system oświetlenia dla każdego pomieszczenia.

Gdzie lampy LED AXION znajdują zastosowanie?

Lampy LED AXION idealnie nadają się do zastosowania w pomieszczeniach o wysokich wymaganiach co do jakości światła, a w szczególności w halach produkcyjnych i remontowych, sklepach, pawilonach handlowych, biurach, szkołach, gabinetach lekarskich, klatkach schodowych, ale również w magazynach, chłodniach, parkingach, warsztatach samochodowych i garażach. Producent lamp LED LEDBERG zwraca szczególną uwagę na bezpieczeństwo użytkowania opraw oświetleniowych, dlatego że bezpieczeństwo użytkowników i środowiska naturalnego jest dla nas priorytetem. Lampy LED AXION posiadają certyfikat bezpieczeństwa fotobiologicznego. Dlatego światło emitowane przez lampy AXION jest całkowicie bezpieczne i przyjemne dla oczu.

lampy LED na linkach

Lampy LED AXION – możliwość montażu na linkach stalowych lub bezpośrednio do sufitu

Lampy LED aluminiowe na linkach

Obudowa lampy LED AXION jest wykonana z aluminium i jest chroniona przez anodowanie

Lampy LED aluminiowe

Szyna montażowa, która stanowi integralną część lampy LED AXION, pozwala na szybki i łatwy montaż opraw

Obudowa lampy LED AXION jest wykonana z aluminium i jest chroniona przez anodowanie. Najwyższej jakości diody LED OSRAM zapewniają długi okres bezawaryjnej eksploatacji. Pomiędzy obudową a modułem LED jest umieszczona termiczna folia przewodząca ciepło, dzięki czemu jest zapewniona dodatkowa ochrona i skuteczność świetlna lampy. Szybki i łatwy montaż jest możliwy dzięki temu, że obudowa jest  zintegrowana ze źródłem światła i specjalnie zaprojektowanym systemem zasilania. Lampy LED AXION posiadają uchwyty montażowe, dzięki którym oprawy oświetleniowe są łączone ze sobą, co pozwala na utworzenie linii świetlnej.

Co wyróżnia nasze oprawy oświetleniowe LED od produktów oświetleniowych konkurencji?

 • Przede wszystkim wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości komponenty (LED OSRAM, wbudowany zasilacz OSRAM/TRIDONIC). Wszystkie komponenty (zaczynając od LEDów i kończąc na najmniejszych przewodach) są certyfikowane. Podsumowując, wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, markowe komponenty i nigdy nie korzystamy z tanich zamienników.
 • Korpus lampy odlewamy z aluminium oraz zabezpieczamy przez anodowanie (ok. 1 kg aluminium na 1mb). Najczęściej na rynku są dostępne oprawy plastikowe lub z cienkiego aluminium, co źle wpływa na odprowadzenie ciepła z LEDów. Aluminium pełni funkcję naturalnego radiatora, dlatego im większy jest korpus aluminiowy, tym lepiej odprowadzimy ciepło od LEDów, tym samym wydłużamy żywotność lampy LED.
 • Aluminiowa obudowa i klosz z poliwęglanu sprawiają, że lampa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dlatego lampy nie wymagają dodatkowych zabezpieczeń przed uszkodzeniami.
 • Estetyczny design lampy, dzięki któremu lampa idealnie pasuje do różnego rodzaju wnętrz.
 • Lampa przeszła badania bezpieczeństwa fotobiologicznego, posiada atest higieniczny, certyfikat RoHS, CE, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że lampa LED AXION jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników i środowiska naturalnego.

Jakie dodatkowe korzyści otrzymują nasi klienci?

 • Ze względu na różne potrzeby naszych klientów w zakresie oświetlenia, mamy bardzo elastyczne podejście do zamówień. Dzięki temu, że faktycznie produkujemy lampy w Polsce, mamy możliwość dostosować produkt do potrzeb inwestycji. Jeśli na etapie zamówienia Państwo będą chcieli coś zmienić (kolor obudowy, długość przewodu, miejsce wyprowadzenia przewodu, temperaturę barwową lampy, obniżyć moc/ strumień świetlny lampy), to jak najbardziej jest to możliwe.
 • Dzięki temu, że wykorzystujemy komponenty najwyższej jakości, możemy zagwarantować stabilność parametrów lampy przez cały czas użytkowania (zachowanie strumienia świetlnego).
 • Wykonujemy projekty oświetlenia za darmo, dzięki czemu nasi klienci mogą ocenić wartość inwestycji i całkowitą moc systemu oświetlenia.
 • Lampy LED AXION dają możliwość uzyskania bardzo mocnego oświetlenia przy niskim zużyciu energii, dzięki temu następuje szybki zwrot inwestycji w oświetlenie.
 • Lampy LED AXION maja wbudowany system zasilania, co pozwala podłączyć lampę bezpośrednio do sieci elektrycznej 230 V.
 • Profesjonalnie dobieramy temperaturę barwową oświetlenia w zależności od miejsca zastosowania lamp, dlatego nasze lampy pasują do większości wnętrz.
 • Ściśle współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, dlatego dlatego oferujemy naszym klientom profesjonalne doradztwo w zakresie oświetlenia.

LEDBERG producent oświetlenia LED