Leasing na oświetlenie LED pozwala uniknąć wydatków, jakie niesie ze sobą zakup oświetlenia LED.

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy  propozycję finansowania zakupu lamp LED poprzez leasing. Oszczędności wynikające z zastosowania opraw LED są wyższe niż opłaty leasingowe, więc pierwsze korzyści finansowe dla inwestora pojawiają się już w momencie uruchomienia instalacji.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z leasingiem na oświetlenie LED pod numerem telefonu 790 700 116

Korzyści dla Klienta polegają na tym, że raty leasingowe za zakup oświetlenia LED są spłacane z oszczędności, które powstaną po wymianie oświetlenia na LED dzięki mniejszemu zużyciu energii elektrycznej. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klient ma nowe energooszczędne oświetlenie LED, które spełnia wszystkie normy związanie z oświetleniem pomieszczeń, ale nie inwestuje własnych środków finansowych. Co ważne, płatności leasingowe stanowią koszt uzyskania przychodu, zmniejszając podstawę opodatkowania

Leasing na oświetlenie LED

LEDBERG jako producent oświetlenia LED gwarantuje dobór optymalnego typu oświetlenia, szybkie terminy realizacji zamówień oraz indywidualne podejście do klienta. Wszystkie wyceny, projekty oświetlenia i wizualizacja oświetlenia w 3D są wykonywane za darmo. Leasing na oświetlenie LED jest przygotowywany w ciągu 24 godzin.

Etapy działania

Etap 1. Dobór odpowiedniego typu oświetlenia LED oraz oszacowanie wielkości inwestycji. Mamy w ofercie szeroki wybór opraw oświetleniowych LED, co pozwoli dopasować oświetlenie do wymagań Klienta.

Etap 2: Oszacowanie możliwych do osiągnięcia oszczędności dzięki wymianie na oświetlenie LED od LEDBERG. Staramy się zaproponować takie rozwiązanie oświetleniowe, żeby oszczędności były jak najwyższe.

Etap 3: Przygotowanie oferty leasingowej na zakup oświetlenia LED. Nasz doradca ustala wielkość raty leasingowej tak, aby Klient nie ponosił wysokiego jednorazowego kosztu. Proponujemy wygodne rozłożenie płatności, które pozwoli efektywnie zarządzać środkami finansowymi.
Najczęściej, wielkość raty leasingowej stanowi różnicę pomiędzy obecnie płaconymi rachunkami za energię elektryczną a planowanymi po modernizacji oświetlenia. W efekcie inwestycja jest spłacana z oszczędności wygenerowanych dzięki wymianie oświetlenia na LED.

Etap 4: Po zakończeniu obowiązywania umowy leasingowej i spłaceniu ostatniej raty Klient korzysta z nowoczesnego i energooszczędnego oświetlenia LED oraz wynikających z tego oszczędności w pełnym wymiarze.

Kluczowym walorem finansowania zakupu oświetlenia LED poprzez leasing jest fakt, że Klient zawsze jest na wygranej pozycji. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ponosi żadnego ryzyka ani dodatkowych kosztów. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli klient nie chce angażować własnych środków. Propozycja leasingu jest dostępna zarówno dla firm posiadających historię kredytową, jak i dla młodych firm. Ponadto proponujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb firm z różnych branż: produkcji, opieki zdrowotnej, gastronomii, handlu i innych.

Oświetlenie LED leasing