Firma LEDBERG jest jednym z wiodących producentów profesjonalnego oświetlenia LED w Polsce. Profesjonalne systemy oświetlenia LEDBERG są dopasowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. Nasi specjaliści nie tylko wykonają projekt oświetlenia – dobiorą odpowiednią ilość punktów świetlnych i ich rozmieszczenie, ale również dopasują optymalną barwę światła.

Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i chętnie udzielą wyczerpujących informacji na temat optymalizacji kosztów zużycia energii zarówno w małej firmie, jak i dużym przedsiębiorstwie.

W celu otrzymania bezpłatnej wyceny – wykonania projektu oświetlenia i doboru odpowiednich opraw oświetleniowych – zapraszamy do kontaktu.

Założenia konstrukcyjne opraw oświetleniowych projektowanych i produkowanych przez LEDBERG uwzględniają przede wszystkim energooszczędność, ergonomię, ekologiczność i wysoką skuteczność świetlną. Stosowana przez nas zasada eko-projektowania systemów oświetleniowych pozwala na wygenerowanie znacznych oszczędności energii elektrycznej. Dlatego zwrot inwestycji następuje w bardzo szybkim czasie.

 

 

OPRAWY PRZEMYSŁOWE LINIOWE

Comments are closed.