Bezpłatny audyt oświetlenia polega na analizie systemu oświetlenia w Twoim obiekcie. Przedstawimy rozwiązanie, dzięki któremu będziesz mógł nie tylko poprawić jakość oświetlenia, ale również obniżyć zużycie energii elektrycznej do 80%. 

Podczas audytu oświetlenia Twojego obiektu zostanie zmierzony poziom oświetlenia, równomierność oświetlenia oraz pobór energii elektrycznej istniejącej instalacji oświetleniowej. Po dokonaniu pomiaru oświetlenia otrzymasz informacje z wynikami audytu: aktualne parametry systemu oświetleniowego oraz zalecenia dotyczące jego udoskonalenia i dostosowania do istniejących norm.

Jak przeprowadzamy bezpłatny audyt oświetlenia?

Audyt oświetlenia możemy wykonać zarówno podczas wizyty naszych specjalistów w Twoim obiekcie, jak i poprzez zdalną diagnostykę. Żeby przyśpieszyć proces przeprowadzenia audytu, prześlij nam rysunki i zdjęcia obiektu, schemat rozmieszczenia sprzętu (maszyn, regałów, stanowisk pracy) oraz ilość i typ lamp w istniejącym systemie oświetlenia.

Po co przeprowadzać audyt oświetlenia?

W wyniku audytu oświetlenia osiągniemy następujące cele:

  • Dobierzemy najbardziej odpowiedni typ i liczbę opraw oświetleniowych LED, aby uzyskać określony poziom natężenia oświetlenia.
  • Zrobimy projekt oświetlenia w celu optymalnego rozmieszczenia opraw oświetleniowych LED.
  • Wyliczymy moc nowego systemu oświetlenia opartego na technologii LED.
  • Przedstawimy ofertę na wyminę oświetlenia starego typu na LED, dzięki czemu można łatwo policzyć czas zwrotu inwestycji

LEDBERG – producent oświetlenia LED

LEDBERG ma wieloletnie doświadczenie w produkcji opraw oświetleniowych LED do zastosowań inwestycyjnych. Nasze lampy LED są stosowane zarówno w przemyśle, jak i w obiektach użyteczności publicznej. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w obecnych czasach nie wystarczy wyprodukować dobry produkt. Naszym najważniejszym zadaniem jest dopasowanie naszych produktów LED do oczekiwań klientów. Dzięki przeprowadzeniu audytu oświetlenia zrozumiemy Twoje potrzeby związane z oświetleniem obiektu i zaproponujemy optymalizację kosztów energii elektrycznej. Dobierzemy typ opraw oświetleniowych LED i zaprojektujemy ich rozmieszczenie tak, żeby natężenie oświetlenia spełniało obowiązujące normy. Jednocześnie zadbamy o optymalne wykorzystanie światła. Przeprowadzamy audyty oświetlenia zarówno w halach przemysłowych, jak i pomieszczeniach biurowych. Dzięki optymalizacji kosztów zużycia energii elektrycznej możesz zmniejszyć zużycie energii do 80%.

BEZPŁATNY AUDYT OŚWIETLENIA, audyt oświetlenia

Comments are closed.