Lampy liniowe LED produkcji LEDBERG wyróżniają się niskim poborem energii elektrycznej i wysoką wydajnością świetlną (do 207 lm/W). Znajdują szerokie zastosowanie w obiektach, gdzie duże znaczenie ma jakość światła oraz trwałość i stabilność parametrów oprawy oświetleniowej LED. Oprawy liniowe LED produkcji LEDBERG sprostają wszelkim wymaganiom naszych klientów, ponieważ posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz spełniają normy bezpieczeństwa (certyfikat bezpieczeństwa fotobiologicznego, certyfikat RoHS, certyfikat CE, atest higieniczny).

lampy liniowe LED magazyn, oświetlenie liniowe LED na magazyn
Lampy liniowe LED AXION na magazyn

Dlaczego warto się zdecydować na lampy liniowe LED?

Lampy liniowe LED posiadają szereg zalet, dzięki którym są częściej wybierane przez wymagających użytkowników. Dzięki aluminiowej obudowie ciepło generowane przez diody jest odprowadzane na zewnątrz. Dzięki temu dioda nie przegrzewa się i pracuje w trybie oszczędnościowym. Oprawy liniowe LED od LEDBERG mają wbudowane zasilacze do zastosowań profesjonalnych. Są odporne na dużą liczbę cykli włącz/wyłącz oraz nie powodują zakłóceń w pracy innych urządzeń.Ważne jest również to, że lampy liniowe LED od LEDBERG nie generują mocy biernej.

Lampy liniowe LED na hale
Lampy liniowe LED AXION na halę produkcyjną

Oprawy liniowe LED od LEDBERG charakteryzują się estetycznym wykonaniem i nowoczesnym designem. Dzięki temu idealnie się sprawdzają w oświetleniu przestrzeni biurowych. Łatwy sposób montażu sprawia, że lampy są stosowane zarówno do oświetlenia głównego, jak i do oświetlenia poszczególnych stanowisk pracy. Lampy liniowe LED pozwalają na montaż bezpośrednio do sufitu lub na linkach stalowych.

Przy doborze opraw do oświetlenia przestrzeni biurowych ważne znaczenie ma design lampy. Liniowe oprawy oświetleniowe AXION są dostępne w różnych kolorach: szarym (aluminium anodowane), czarnym i białym. Temperatura barwowa światła ( 3000 K/ 4000K/ 5000K) jest dobierana tak, żeby zapewnić największy komfort użytkowania lamp. Oprawy są całkowicie bezpieczne dla oczu, co jest potwierdzone Certyfikatem Bezpieczeństwa Fotobiologicznego.

Lampy liniowe LED do biura
Oprawy liniowe LED AXION do biura

Nasi specjaliści pomogą w doborze optymalnego typu oświetlenia oraz wykonają darmowy projekt oświetlenia. Oprócz tego wyliczą, jakich oszczędności możesz się spodziewać dzięki wymianie oświetlenia na ledowe lampy produkcji LEDBERG.

Skontaktuj się z nami Zrobimy projekt oświetlenia za darmo!

Jakich informacji potrzebujemy, żeby wykonać darmowy projekt oświetlenia?

Najprostszy sposób na otrzymanie od nas projektu oświetlenia to wysłanie na nasz e-mail info@ledberg.pl rzutu pomieszczenia z zaznaczeniem wysokości zawieszenia opraw. Pomocne będzie również zaznaczenie pozycji dużych maszyn, regałów oraz innych konstrukcji, które mogą zasłaniać światło. Poinformuj nas również, jaki poziom natężenia oświetlenia chcesz uzyskać (w luksach). Jeśli nie posiadasz takich informacji to wystarczy, że zaznaczysz, jakiego rodzaju prace będą wykonywane w pomieszczeniu (będzie to magazyn, hala produkcyjna, sklep, biuro czy innego rodzaju pomieszczenie).

Lampy liniowe LED

Comments are closed.