Oświetlenie liniowe LED do supermarketów i sklepów produkcji LEDBERG spełnia wszystkie oczekiwania zarówno właścicieli powierzchni handlowych jak i klientów. Biorąc pod uwagę długi czas pracy supermarketów i sklepów, ważne jest zastosowanie odpowiedniego systemu oświetlenia. Dobrze dobrane oprawy oświetleniowe pomogą zaoszczędzić nie tylko na rachunkach za energię elektryczną, ale również zredukują koszty związane z ich użytkowaniem (naprawa, wymiana).

Oprawy liniowe LED AXION produkcji LEDBERG zapewniają optymalny poziom natężenia oświetlenia. Światło emitowane przez oprawy jest przyjazne dla oczu, co sprawia, że osoby odwiedzające i pracujące w obiektach handlowych czują się bardziej komfortowo. A dobrze oświetlone półki sklepowe powodują lepszą ekspozycję wystawionych towarów.

Oprawy liniowe LED AXION mają wysoką wydajność świetlną, co gwarantuje uzyskanie optymalnego poziomu natężenia oświetlenia powierzchni handlowych przy niskim zużyciu energii elektrycznej. Oprócz tego oprawy oświetleniowe LED AXION mają współczesny design i są wykonane z aluminium anodowanego. Jest to ważne dla użytkowników ceniących nie tylko charakterystyki użytkowe, ale zwracających uwagę również na walory estetyczne.

W celu dobrania odpowiedniego systemu oświetlenia niezbędne jest wykonanie projektu oświetlenia. Na etapie projektu można przy pomocy światła wyeksponować półki z produktami promocyjnymi i wyeliminować niedoświetlone części powierzchni handlowych. Oświetlenie liniowe LED do supermarketów jest stosowane w celu zapewnienia równomiernego oświetlenia produktów zarówno na wyższych, jak i na niższych półkach.

Comments are closed.